Návody

1. Charakteristika výrobku

Bazénové lemy a dlažba StoneAge jsou vyráběny technologii vibrolití do pružných forem. Složení výrobku – přírodní míchané písky, cementové pojivo, polymer, zušlechťující přísady a barviva – kysličníky kovů, které přinášejí výrobku jemné nuance barev a tónů a tím přirozené estetické kouzlo. Lícová plocha výrobků StoneAge je díky výrobní technologii (wetcast) celistvá a hladká, což oproti originálním materiálům snižuje možnost znečištění a prodlužuje životnost výrobku. Doporučujeme při pokládání míchat lemy a dlažební kameny různých zabarvení tak, aby bylo dosaženo přirozeného vzhledu pro okolí bazénu.

2. Dodání lemu a dlažby

Po dodání lemů a dlažby nejprve překontrolujte množství a vzhled. Reklamace týkající se kvality výrobku musí být učiněny před pokládkou. Vadné nebo poškozené výrobky budou vyměněny – výměna vylučuje náhradu nákladů za odstranění již položené dlažby.

3. Výpočet potřebného počtu kamenů pro bazénový lem a dlážděnou plochu

Po zaslání rozměrů a tvaru dlážděné plochy nebo bazénu vám spočteme spotřebu kamenů a zpracujeme cenovou nabídku – kontaktní e-mail info@bazenove-lemy.cz nebo bazeny.cl@gmail.com


4. Bazénový lem způsob pokládky

Jsou možné vzásadě dva způsoby pokládky lem NAD úrovní okolní dlažby a V úrovní okolní dlažby viz následující obrázky.

Podrobný návod k pokládce lemu zde – Návod pro pokládku bazénového lemu